Štartová listina

Beh na Roháčku - 5. ročník - štartová listina
Por. č.: Meno: Priezvisko: Ročník: Krajina: Disciplína: Kategória: Klub / Tím:
1. Zaneta Matulova 1975   SVK R G KMB
2. Dušan Goliaš 1974   SVK R B Jaklovce
3. Zdenko Falat 1998   SVK R A KMB
4. Jozef Bakó 1970   SVK R B ZŠ,Ing. O. Kožucha, Sp. N. Ves
5. Matej Orság 1987   SVK R A All4Run Košice
6. Peter Gontkovic ml. 1991   SVK R A Svit
7. Marek Koperdák 1977   SVK R B Spišská Nová Ves
8. Martin Holečko 1978   SVK R B TDM Krompachy
9. Martin Nakata 1977   SVK R B SWEP repre
10. Vojtech Špišák 1980   SVK R A #zapiultra
11. Dano Vojtek 1981   SVK R A Buclovany trail 4ever
12. Dana Vojteková 1981   SVK R F Košice
13. Viktor Sedlák 1976   SVK R B Košice
14. Andrea Repková 1976   SVK R G o5 BK Furča-Košice
15. Jozef Lörinc 1982   SVK R A o5 BK Furča - Košice
16. Imrich Mihok 1954   SVK R C o5 BK Furča - Košice
17. Simona Čonkova 1987   SVK R F MARAS team
18. Pavol Uličný 1976   SVK R B MARAS team
19. Blanka Ivanovová 1984   SVK R F MARAS team
20. Martin Sivuľka 1979   SVK R B MARAS team
21. Martin Očkáš 1977   SVK R B ?
22. Peter Petro 1986   SVK R A SWEP Repre
23. Mário Šlosár 1985   SVK R A MTC Vyšná Šebastová
24. Mahuliena Krištanová 1972   SVK R G All4Run Vranov n/T
25. Veronika Hnatová 1990   SVK R F Active life
26. Karol Krabáč 1965   SVK R C pre Kvetinku
27. Réka Kovács 1994   SVK R F -
28. Martin Zahorjan 1983   SVK R A nemam
29. Roman Samko 1973   SVK R B KE
30. Lukáš Koprivý 1992   SVK R A Nižná Slaná trail
31. František Sekelský 1981   SVK R A ZŠ Svinia
32. Luca Németh 2002   SVK R F DVTK
33. Csaba Németh 1968   SVK R C DVTK
34. Štefan Racz 1961   SVK R C KOB KYSAK
35. Matej Platko 1996   SVK R A TJ Sokol Ľubotice
36. Róbert Škerhák 1981   SVK R A žiadny
37. Jana Slámová 1972   SVK R G KOB ATU Košice
38. Dušan Sláma 1998   SVK R A KOB ATU Košice
39. Peter Kizek 2000   SVK R A TJ Sokol Ľubotice
40. Marcel Kolesár 1973   SVK R B P.L.A.Z.
41. Danka Kolesárová 1974   SVK R G P.L.A.Z.
42. JOZEF FABIÁN 1960   SVK NW NWM Nordic Walking Running Prešov
43. MÁRIA OBERHAUSEROVÁ 1962   SVK NW NWW Nordic Walking Running Prešov
44. Alexander Kovaľ 1978   SVK NW NWM MTC Vyšná Šebastová
45. Oto Sivák 1996   SVK R A Prešov
46. Alena Sivčová 1971   SVK R G Spartan race Prešov
47. Patrik Čerňa 1990   SVK R A Žakarovce
48. Barbara Jurigová 1981   SVK R F Gelnica
49. Diana Karpjáková 1975   SVK R G Maras team
50. Rudolf Pado 1969   SVK R C Liptovský Mikuláš
51. Mária Pribičkova 1972   SVK R G Jakľofsky bicigeľ
52. Lukáš Pisko 1987   SVK R A žiaden
53. Jakub Szabo 1989   SVK R A Pobrežie liehoviny
54. Július Vilk 1976   SVK R B ProRun Moldava
55. Zlatka Semanová 1958   SVK R G O5=Bezecky klub Furca Kosice
56. Daniela Zgodavova 1977   SVK R G Poprad
57. Jozef Tomečko 1953   SVK NW NWM NW Running Prešov
58. Vlado Frický 1981   SVK R A BarRan team
59. Slavomír Demčák 1977   SVK R B Parchovany
60. Štefan Žugec 1960   SVK R C Bežecky klub Poprad
61. Pavol Žugec 1962   SVK R C HO ALPIN klub Svit
62. Ĺuboš Miško 1967   SVK R C NW-Running Prešov
63. Dečo Richard 1988   SVK R A Sura Team
64. Dečo Michal 1986   SVK R A Sura Team
65. Marián Zimmermann 1985   SVK R A Pro-body sport team Košice
66. Miroslav Rusinko 1967   SVK R C MARAS team
67. Martin Kozak 1988   SVK R A ESET
68. Peter Sepeši 1983   SVK R A Condition club Valaliky
69. Dominika Lopatova 1991   SVK R F Poprad
70. Tomáš Grečko 1999   SVK R A Markušovce
71. Jozef Krupár 1967   SVK R C bez klubovej príslušnosti
72. Miroslav Budinský 1972   SVK R B Gelnica
73. Radovan Strompf 1970   SVK R B Forfit club
74. Veronika Škerháková 1990   SVK NW NWW Kokošovce
75. Ľubomír Redaj 1986   SVK R A Pro-body sport team
76. Pavol Ďorď 1985   SVK R A Extrembus
77. Igor Ihnat 1984   SVK R A Copyvait
78. Miloš MRAŽIK 1982   SVK R A Košice
79. Jozef Košík 1988   SVK R A VTJ VK Prešov
80. Pavol Komár 1965   SVK R C MARAS team
81. Ján Žugec 1968   SVK R C Bežecký klub Poprad
82. Nina Trskova 1985   SVK R F (žiaden)
83. Ľubomír Gernáth 1972   SVK R B Nordic centrum Levoča
84. Jozef Tkac 1971   SVK R B ZVL AUTO Presov
85. Zuzana Holečková 1984   SVK R F TDM Krompachy
86. Lukáš Višňovský 1985   SVK R A Čergovrun
Spať na hlavnú stránku.