Výsledky – Beh na Roháčku 2018

Por. Por. v kat. Meno Priezvisko Rok nar. Klub Disciplína Kat. Čas Čas. rozdiel
1 1 Michal Lami 1986 All4Run Košice R MA 00:45:52 0:00:00
2 2 Daniel Kraviansky 1994 pro-body triathlon team Košice R MA 00:47:12 0:01:20
3 3 Dušan Sláma 1998 ATU Košice R MA 00:47:27 0:01:35
4 4 Marián Zimmermann 1985 Pro-body triatlon team R MA 00:47:56 0:02:04
5 1 Csaba Németh 1968 Miskolc R MC 00:48:34 0:02:42
6 5 Vladimír Majerčák 1989 Yogi tím Harichovce R MA 00:49:11 0:03:19
7 6 Martin Kovaľ 1985 VitalCity.sk R MA 00:49:44 0:03:52
8 7 Lukáš Nemčík 1993 pro-body triathlon team R MA 00:49:55 0:04:03
9 1 Michal Ryša 1976 Vysoké Tatry R MB 00:51:31 0:05:39
10 8 Lukáš Koncz 1986 ABC team Hnúšťa R MA 00:52:30 0:06:38
11 2 Peter Sidorják 1974 Bardejov R MB 00:52:58 0:07:06
12 9 Pavol Vychovalý 1983 ŠK KOMPAS R MA 00:53:12 0:07:20
13 10 Matej Orság 1987 All4Run Košice R MA 00:53:23 0:07:31
14 11 Lukáš Koprivý 1992 Nižná Slaná Ultra trail R MA 00:53:57 0:08:05
15 3 Ján Šustr 1978 Lahodnosti Poprad R MB 00:54:26 0:08:34
16 12 Peter Baluch 1990 SRTG Krompachy R MA 00:55:25 0:09:33
17 13 Martin Polyácsko 2001 Košice R MA 00:56:01 0:10:09
18 2 Jozef Sciranko 1961 all4Run R MC 00:56:12 0:10:20
19 4 Martin Bartoň 1974 Vetroplach magazín.sk R MB 00:56:17 0:10:25
20 14 Maroš Tyrpák 1987 MojSMoju R MA 00:56:56 0:11:04
21 15 Vlado Fricky 1981 DIFFERENT R MA 00:57:52 0:12:00
22 16 Jozef Pástor 1987 R MA 00:57:59 0:12:07
23 17 Martin Blaščák 1990 CTK Čergov 25 R MA 00:58:06 0:12:14
24 1 Luca Németh 2002 Nomad Trail Running School R ŽF 00:58:56 0:13:04
25 3 František Kraviansky 1965 pro body triatlon team Košice R MC 00:59:03 0:13:11
26 2 Lucia Kocová 1979 TDM klub Krompachy R ŽF 00:59:41 0:13:49
27 5 Martin Holečko 1978 TDM klub Krompachy R MB 00:59:46 0:13:54
28 6 Július Vilk 1976 ProRun Moldava R MB 01:00:25 0:14:33
29 1 Ingrid Petnuchová 1975 all4run R ŽG 01:00:51 0:14:59
30 7 Igor Vančišin 1973 All4Run Stročín R MB 01:01:02 0:15:10
31 18 Martin Zahorjan 1983 Net R MA 01:01:09 0:15:17
32 19 Peter Dujava 1980 CTK 25 Čergov R MA 01:01:35 0:15:43
33 20 Peter Gontkovič 1991 Poprad R MA 01:01:35 0:15:43
34 3 Denisa Martonova 1991 SRTG Krompachy R ŽF 01:01:46 0:15:54
35 8 Stano Pavelek 1971 C.A.P. Prešov R MB 01:01:47 0:15:55
36 4 Rudolf Dzureň 1964 Mala Ida R MC 01:01:57 0:16:05
37 2 Jana Slámová 1972 Klub orientačného behu ATU Košice R ŽG 01:01:57 0:16:05
38 21 Richard Štraus 1983 Košice R MA 01:02:10 0:16:18
39 9 Jozef Tkač 1971 ZVL Auto Presov R MB 01:02:49 0:16:57
40 22 Peter Kuzmiak 1979 nizne opatske R MA 01:03:00 0:17:08
41 5 Róbert Nemčík 1967 LK Metropol KE R MC 01:03:11 0:17:19
42 3 Mahuliena Krištanová 1972 All4Run Vranov n/T R ŽG 01:03:13 0:17:21
43 10 Rastislav Tajblik 1978 TJB R MB 01:03:13 0:17:21
44 4 Veronika Platková 1987 Košice R ŽF 01:03:15 0:17:23
45 6 Marián Jusko 1967 Veľký Folkmár R MC 01:03:20 0:17:28
46 5 Eva Reichelova 1985 nizne opatske R ŽF 01:03:24 0:17:32
47 23 Lukas Marco Schutz 2003 sukromne R MA 01:03:27 0:17:35
48 6 Alena Farkašová 1984 Michalovce R ŽF 01:03:31 0:17:39
49 11 Dušan Goliaš 1974 Jaklovce R MB 01:03:58 0:18:06
50 12 Laco Potočný 1970 AOSVIT R MB 01:04:38 0:18:46
51 24 Ladislav Farkaš 1984 eset R MA 01:04:46 0:18:54
52 7 Peter Valach 1961 Torre Ruffa R MC 01:04:53 0:19:01
53 25 Jozef Daňko 1979 BK ZasRun Šarišské Bohdanovce R MA 01:05:45 0:19:53
54 7 Katarína Majerčáková 1990 Yogi tim R ŽF 01:05:53 0:20:01
55 8 JAN NEMEC 1960 LK METROPOL KOSICE R MC 01:06:00 0:20:08
56 9 Ondrej Želasko 1966 TDM klub Krompachy R MC 01:06:04 0:20:12
57 10 Gabriel Sabo 1961 VVS Michalovce R MC 01:06:38 0:20:46
58 26 Ivo Babica 1979 Košice R MA 01:06:48 0:20:56
59 13 Jozef Bakó 1970 R MB 01:07:10 0:21:18
60 27 Ľuboš Jaško 1991 Buchtičkári R MA 01:08:17 0:22:25
61 14 Karol Kraus 1974 RUN Gelnica R MB 01:08:46 0:22:54
62 28 Jérôme HORTELANO 1980 MF54- Francuzy tím R MA 01:09:36 0:23:44
63 29 Samuel Kačmarik 1985 BK ZasRun Šarišské Bohdanovce R MA 01:09:50 0:23:58
64 11 Rastislav Dalecký 1966 Poprad R MC 01:10:23 0:24:31
65 30 Maroš Mikluš 1989 Košice R MA 01:10:50 0:24:58
66 4 Gabika Potočná 1972 AOSVIT R ŽG 01:11:46 0:25:54
67 31 Jozef Lörinc 1982 o5 BK Furča - Košice R MA 01:12:16 0:26:24
68 32 Peter Butkay 1993 Ele-pele &RiVi R MA 01:12:51 0:26:59
69 8 Zuzana Daňková 1984 BK ZasRun Šarišské Bohdanovce R ŽF 01:13:13 0:27:21
70 5 Edita Vrbiaková 1978 Autoservis ERIKA R ŽG 01:13:14 0:27:22
71 15 Zdeněk Flaška 1972 VTJ Prešov R MB 01:13:18 0:27:26
72 16 Oto Kaleja 1976 Ekosoft R MB 01:13:18 0:27:26
73 17 Róbert Stramba 1973 Ekosoft R MB 01:13:23 0:27:31
74 1 Jozef Šoltés 1966 NW-Running Prešov NW NWM 01:16:03 0:30:11
75 9 Simona Čalfová 1994 Košice R ŽF 01:17:34 0:31:42
76 6 Danka Jendrichovska 1967 MARAS team R ŽG 01:17:40 0:31:48
77 7 Andrea Repková 1976 O5 BK Furča R ŽG 01:17:46 0:31:54
78 33 Stano Uhrin 1981 Presov R MA 01:18:11 0:32:19
79 10 Daniela Kolesárová 1989 Yogi tím Hnilec R ŽF 01:19:03 0:33:11
80 18 Anton Zajac 1972 CS2 Slovakia R MB 01:19:03 0:33:11
81 2 Michal Štefančík 1989 Stará Ľubovňa NW NWM 01:19:13 0:33:21
82 3 Marian Kuzmiak 1964 pro-body triatlon team Kosice NW NWM 01:21:15 0:35:23
83 8 Lubica Saxova 1976 Trixen R ŽG 01:21:28 0:35:36
84 4 Jozef Fabián 1960 Nordic Walking Running Prešov NW NWM 01:21:36 0:35:44
85 19 Rudolf Pado 1969 Liptovský Mikuláš R MB 01:21:37 0:35:45
86 34 Peter Petro 1986 Swep Repre R MA 01:22:50 0:36:58
87 35 David Platko 1982 Košice - Nad Jazerom R MA 01:23:35 0:37:43
88 20 Ján Mesároš 1974 Active life R MB 01:23:48 0:37:56
89 9 Zuzana Kartusková 1968 Spišská Nová Ves R ŽG 01:23:53 0:38:01
90 10 Martina Štrompfová 1972 Gelnica R ŽG 01:25:38 0:39:46
91 21 Martin Nakata 1977 SWEP repre R MB 01:25:48 0:39:56
92 5 Jan Jenčik 1979 KST Margecany NW NWM 01:27:49 0:41:57
93 6 Miloš Čalfa 1963 Košice NW NWM 01:27:51 0:41:59
94 11 Žaneta Matulová 1975 Kosice R ŽG 01:29:13 0:43:21
95 36 František Sekelský 1981 ZŠ Svinia R MA 01:29:16 0:43:24
96 22 Pavol Uličný 1976 MARAS team R MB 01:29:31 0:43:39
97 37 Ľuboš Lacko 1982 Egilette Team R MA 01:32:19 0:46:27
98 38 Matúš Kaľavský 2008 All4Run Margecany R MA 01:33:14 0:47:22
99 23 Július Kaľavský 1976 All4Run Margecany R MB 01:33:19 0:47:27
100 11 Petronela Kyzeková 1989 EGILETTE TEAM R ŽF 01:33:26 0:47:34
101 12 Magdaléna Valková 1981 Margecany R ŽF 01:34:31 0:48:39
102 1 Pavla Hricová 1971 NW-Prešov NW NWŽ 01:43:58 0:58:06
103 13 Janka Kurucová 1980 Active Life Kosice R ŽF 01:44:41 0:58:49
104 0 Dominik Petruška 1992 ZŠ Svinia R MA DNF 0:00:00
105 0 Juraj Malek 1979 cergovrunn R MA DNS 0:00:00
106 0 Lukáš Višňovský 1985 Čergov Run R MA DNS 0:00:00
107 0 Michal Dečo 1986 innogy R MA DNS 0:00:00
108 0 Richard Dečo 1988 innogy R MA DNS 0:00:00
109 0 Martin Kozak 1988 ESET R MA DNS 0:00:00
110 0 Jozef Sciranko 1990 all4Run Košice R MA DNS 0:00:00
111 0 Lukas Dombrovsky 1993 Kosice R MA DNS 0:00:00
112 0 Ondrej Fedor 1969 3MR R MB DNS 0:00:00
113 0 Ondrej Fedor 1969 3MR R MB DNS 0:00:00
114 0 Roman Samko 1973 Košice R MB DNS 0:00:00
115 0 Alexander Kopcik 1974 All4Run Kosice R MB DNS 0:00:00
116 0 Robert Spišiak 1975 RUNalONE R MB DNS 0:00:00
117 0 René Burčák 1976 René Burčák R MB DNS 0:00:00
118 0 Peter Džunda 1976 Klub Biatlonu Košice R MB DNS 0:00:00
119 0 Oskar Gres Vala 1977 All4Run R MB DNS 0:00:00
120 0 Andrzej Dlugosz 1978 UBIQUINOL R MB DNS 0:00:00
121 0 Pavol Halza 1978 pro-body triatlon team Košice R MB DNS 0:00:00
122 0 Imrich Mihok 1954 o5 BK Furča - Košice R MC DNS 0:00:00
123 0 Bogár János 1964 FANCSAL R MC DNS 0:00:00
124 0 Jozef Tomečko 1953 NW-Running Prešov NW NWM DNS 0:00:00
125 0 Jozef Oberhauser 1956 Margecany NW NWM DNS 0:00:00
126 0 Beáta Demeková 1953 NW-Running Prešov NW NWŽ DNS 0:00:00
127 0 Mária Oberhauserová 1962 Nordic Walking Running Prešov NW NWŽ DNS 0:00:00
128 0 Dominika Lopatova 1991 Poprad R ŽF DNS 0:00:00
129 0 Ildikó Varga 1960 FANCSAL R ŽG DNS 0:00:00
130 0 Karin Kaczorova 1976 sporttatry.sk R ŽG DNS 0:00:00

Spať na hlavnú stránku.