Výsledky – Beh na Roháčku 2019

Por. Por. v kat. Meno Priezvisko Rok nar. Klub Disciplína Kat. Čas Čas. rozdiel
1 1 Michal Lami 1986 All4Run Košice R A 00:47:15 00:00:00
2 2 Marián Zimmermann 1985 Pro-body sport team Košice R A 00:48:37 00:01:22
3 1 Július Kaľavský 1976 All4Run Margecany R B 00:48:51 00:01:36
4 1 Csaba Németh 1968 DVTK R C 00:49:02 00:01:47
5 3 Ľubomír Redaj 1986 Pro-body sport team R A 00:49:56 00:02:41
6 2 Gyorgy Szabo 1961 R C 00:51:01 00:03:46
7 2 Martin Holečko 1978 TDM Krompachy R B 00:51:53 00:04:38
8 4 Lukáš Koprivý 1992 Nižná Slaná trail R A 00:52:15 00:05:00
9 5 David Hritz 1994 Extrembus R A 00:52:30 00:05:15
10 6 Ladislav Horváth 1984 SWEP REPRE R A 00:52:33 00:05:18
11 7 Jozef Čurlej 1981 O5 BK Furča Košice R A 00:52:43 00:05:28
12 8 Jozef Košík 1988 VTJ VK Prešov R A 00:53:51 00:06:36
13 9 Erik Seman 1983 mamka zlatka R A 00:53:55 00:06:40
14 10 Dano Vojtek 1981 Buclovany trail 4ever R A 00:54:08 00:06:53
15 3 Marek Koperdák 1977 Spišská Nová Ves R B 00:54:48 00:07:33
16 11 Peter Baluch 1990 STG Krompachy R A 00:55:39 00:08:24
17 3 Jozef Sciranko 1961 All4Run Košice R C 00:56:32 00:09:17
18 4 Ĺuboš Miško 1967 NW-Running Prešov R C 00:57:29 00:10:14
19 4 Pavol Halža 1978 pro-body sport team Košice R B 00:57:43 00:10:28
20 12 Cyprián Kučera 1981 LEVOČA R A 00:58:08 00:10:53
21 1 Luca Németh 2002 DVTK R F 00:58:24 00:11:09
22 13 Viktor Hritz 1991 Extrembus R A 00:59:11 00:11:56
23 14 Martin Zahorjan 1983 nemam R A 00:59:16 00:12:01
24 5 Ján Žugec 1968 Bežecký klub Poprad R C 00:59:25 00:12:10
25 5 Martin Sivuľka 1979 MARAS team R B 01:00:14 00:12:59
26 2 Simona Čonkova 1987 MARAS team R F 01:00:15 00:13:00
27 1 Mahuliena Krištanová 1972 All4Run Vranov n/T R G 01:00:45 00:13:30
28 6 Dušan Goliaš 1974 Jaklovce R B 01:00:57 00:13:42
29 7 Jozef Tkáč 1971 ZVL AUTO Presov R B 01:02:12 00:14:57
30 3 Katarína Lamiová 1983 All4Run Košice R F 01:02:19 00:15:04
31 8 Ľubomír Gernáth 1972 Nordic centrum Levoča R B 01:02:27 00:15:12
32 6 Pavol Žugec 1962 HO ALPIN klub Svit R C 01:02:34 00:15:19
33 15 Peter Sepeši 1983 Condition club Valaliky R A 01:02:48 00:15:33
0 0 Jozef Bakó 1970 "ZŠ 34 B Ing. O. Ko 9
35 10 Radovan Strompf 1970 Forfit club R B 01:03:36 00:16:21
36 16 Tomáš Grečko 1999 Markušovce R A 01:03:45 00:16:30
37 11 Marcel Kolesár 1973 P.L.A.Z. R B 01:04:12 00:16:57
38 17 Peter Gontkovic ml. 1991 Svit R A 01:04:17 00:17:02
39 7 František Kraviansky 1965 pro-body triatlon team Košice R C 01:04:30 00:17:15
40 12 Roman Samko 1973 KE R B 01:04:56 00:17:41
41 18 Matej Platko 1996 TJ Sokol Ľubotice R A 01:05:40 00:18:25
42 8 Pavol Komár 1965 MARAS team R C 01:05:55 00:18:40
43 19 Igor Ihnat 1984 Copyvait R A 01:05:57 00:18:42
44 4 Zuzana Holečková 1984 TDM Krompachy R F 01:06:23 00:19:08
45 13 Miroslav Budinský 1972 Gelnica R B 01:07:18 00:20:03
46 20 Tomáš Višnovský 1987 Čergovrun R A 01:07:30 00:20:15
47 14 Jozef Daňko 1979 BK ZasRun Šarišské Bohdanovce R B 01:07:38 00:20:23
48 21 Pavol Ďorď 1985 Extrembus R A 01:08:37 00:21:22
49 22 Lukáš Višňovský 1985 Čergovrun R A 01:08:59 00:21:44
50 2 Daniela Zgodavova 1977 Poprad R G 01:10:19 00:23:04
51 5 Dominika Lopatova 1991 Poprad R F 01:10:43 00:23:28
52 23 Miloš MRAŽIK 1982 Košice R A 01:10:52 00:23:37
53 3 Zlatka Semanová 1958 O5=Bezecky klub Furca Kosice R G 01:11:18 00:24:03
54 1 Jozef Šoltés 1966 Rokycany NW NWM 01:11:31 00:24:16
55 2 Alexander Kovaľ 1978 MTC Vyšná Šebastová NW NWM 01:11:42 00:24:27
56 24 Patrik Čerňa 1990 Žakarovce R A 01:11:56 00:24:41
57 9 Peter Imrich 1950 KERAKO R C 01:11:56 00:24:41
58 6 Veronika Hnatová 1990 Active life R F 01:11:58 00:24:43
59 7 Martina Višňovská 1993 Čergovrun R F 01:12:26 00:25:11
60 25 Richard Dečo 1988 Sura Team R A 01:12:36 00:25:21
61 4 Žaneta Matulová 1975 KMB R G 01:12:39 00:25:24
62 26 Michal Dečo 1986 Sura Team R A 01:12:58 00:25:43
63 5 Danka Kolesárová 1974 P.L.A.Z. R G 01:13:56 00:26:41
64 27 Jozef Lörinc 1982 o5 BK Furča - Košice R A 01:14:35 00:27:20
65 6 Andrea Repková 1976 o5 BK Furča-Košice R G 01:15:07 00:27:52
66 8 Barbara Jurigová 1981 Gelnica R F 01:15:08 00:27:53
67 7 Diana Karpjáková 1975 Maras team R G 01:15:16 00:28:01
68 8 Katarina Belicova 1969 Crazy WoMen Active Planet R G 01:15:51 00:28:36
69 28 Réka Kovács 1994 - R A 01:16:08 00:28:53
70 10 Štefan Mihalik 1954 MARAS team R C 01:16:11 00:28:56
71 15 Martin Očkáš 1977 All4Run Košice R B 01:16:13 00:28:58
72 16 Ján Trnka 1972 Nordic centrum Levoča R B 01:17:28 00:30:13
73 29 Peter Kizek 2000 TJ Sokol Ľubotice R A 01:17:35 00:30:20
74 9 Mária Pribičkova 1972 Jakľofsky bicigeľ R G 01:17:45 00:30:30
75 11 Imrich Mihok 1954 o5 BK Furča - Košice R C 01:17:53 00:30:38
76 17 Ján Pribičko 1970 bez klubu R B 01:17:55 00:30:40
77 30 Peter Petro 1986 SWEP Repre R A 01:17:56 00:30:41
78 12 Rudolf Pado 1969 Liptovský Mikuláš R C 01:17:58 00:30:43
79 13 Karol Krabáč 1965 pre Kvetinku R C 01:18:47 00:31:32
80 14 Štefan Žugec 1960 Bežecky klub Poprad R C 01:21:02 00:33:47
81 9 Dana Vojteková 1981 Košice R F 01:21:22 00:34:07
82 10 Nina Tršková 1985 (žiaden) R F 01:21:23 00:34:08
83 31 Renáta Lechvár 1989 Prešov R A 01:21:45 00:34:30
84 3 JOZEF FABIÁN 1960 Nordic Walking Running Prešov NW NWM 01:23:09 00:35:54
85 18 Viktor Sedlák 1976 Košice R B 01:26:38 00:39:23
86 32 Vojtech Špišák 1980 #zapiultra R A 01:27:07 00:39:52
87 15 Igor Petrík 1964 Obec Margecany R C 01:28:04 00:40:49
88 16 Miroslav Rusinko 1967 MARAS team R C 01:28:35 00:41:20
89 33 Lukáš Pisko 1987 žiaden R A 01:29:07 00:41:52
90 19 Martin Nakata 1977 SWEP repre R B 01:29:45 00:42:30
91 34 Róbert Škerhák 1981 žiadny R A 01:31:21 00:44:06
92 4 Jozef Tomečko 1953 NW Running Prešov NW NWM 01:32:21 00:45:06
93 1 MÁRIA OBERHAUSEROVÁ 1962 Nordic Walking Running Prešov NW NWW 01:33:07 00:45:52
94 35 Ľuboš Lacko 1982 EGILETTE TEAM R A 01:33:34 00:46:19
95 11 Martina Bányaiová 1981 Women Friendly Marathon R F 01:35:04 00:47:49
96 2 Veronika Škerháková 1990 Kokošovce NW NWW 01:35:06 00:47:51
97 12 Magdaléna Valková 1981 Margecany R F 01:36:36 00:49:21
98 13 Nina Kaľavská 2008 All4Run Margecany R F 01:37:18 00:50:03
99 36 Matúš Kaľavský 2008 All4Run Margecany R A 01:37:19 00:50:04
100 20 Pavol Uličný 1976 MARAS team R B 01:38:32 00:51:17
101 37 Oto Sivák 1996 Prešov R A 01:41:53 00:54:38
102 14 Blanka Ivanovová 1984 MARAS team R F 01:52:08 01:04:53
103 10 Alena Sivčová 1971 Spartan race Prešov R G 01:52:10 01:04:55

Spať na hlavnú stránku.